2020/2021 - nové a prebiehajúce projekty PDF Tlačiť E-mail
Vysvetlivky:   xxx ekologický, environmentálny projekt xxx vzdelávací alebo IKT projekt,   xxx zdravie a šport podporujúci projekt

altProjektZáhorácky robot - 2. ročník

Projekt sa uskutočňuje vďaka podpore NADÁCIE VOLKSWAGEN
Cieľ projektu: Projekt je určený pre žiakov 2.stupňa  s cieľom propagácie STEM vzdelávania prostredníctvom robotiky vo výučbe na základných školách, zvýšenie znalostí žiakov a učiteľov a príprava súťažiacich tímov na iné robotické turnaje a súťaže.

Začiatok projektu: sept 2020                Koniec projektu: okt. 2020
Finančné prostriedky z projektu budú použité na odmeny pre súťažiacich na turnaji

altProjektIT škola 21.storočia

Projekt sa uskutočňuje vďaka podpore SK NIC a.s.

Cieľ projektu: Zvýšiť kvalitu vzdelávania formou STEM cez predmety informatika, fyzika, technika, prírodoveda a pracovné vyučovanie, a tým zvýšiť úroveň inovatívneho vzdelávania fyziky a prírodovedy.

Začiatok projektu: február 2021               Koniec projektu: december 2021
Finančné prostriedky budú použité na doplnenie LEGO programovateľných sád využiteľných vo výučbe fyziky.

Jakubovské micro:bity

Projekt podporil Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis

Cieľ projektu: Integrovať micro:bity do vyučovania fyziky v rámci STEM vzdelávania.

Začiatok projektu: február 2021               Koniec projektu: máj 2021
Finančné prostriedky budú použité na nákup doplnkov micro:bitom.

Posledná úprava ( Pondelok, 22 November 2021 10:47 )