Základná škola Jakubov

2 % PDF Tlačiť E-mail
Vážení rodičia a priatelia školy,

darujte svojim deťom v našej škole 2% zo svojich daní. Tento dar Vás nič nestojí. Vaše 2% idú na účet občianskeho združenia ZDRUŽENIE RODIČOV, kde Vy rodičia prostredníctvom svojich zástupcov rozhodujete, kde budú Vaše 2% v škole použité.

 
Občianske združenie Rodičovské združenie pri ZŠ Jakubov v Jakubove sa usiluje získavať finančné prostriedky na skvalitňovanie materiálno-technickej vybavenosti školy okrem iného aj získavaním finančných prostriedkov ako podielu zaplatenej dane z príjmov fyzických a právnických osôb už niekoľko rokov.
Touto cestou sa Vám všetkým, ktorí ste i v minulosti takýmto spôsobom prispeli, chceme veľmi pekne poďakovať a zároveň sa na Vás obraciame s prosbou o  poskytnutie 2% zaplatenej dane za rok 2021.
Aj Vaše 2 % umožnia škole pokračovať v revitalizácii školských priestorov a ich materiálno-technického vybavenia. V nastávajúcom období naďalej chceme modernizovať odborné učebne i kmeňové triedy, chceme nakupovať moderné didaktické vzdelávacie pomôcky aj pre začlenených žiakov.
Aj Vy teda môžete prispieť k skvalitneniu úrovne výchovno-vzdelávacieho procesu v našej škole.

Investícia do vzdelania je Vaša správna voľba!
 
Ako postupovať:


1.       Do 14.2.2022 s určite požiadali zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň
2.       Požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo:
3.       Z tohto potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane/ táto suma musí byť minimálne 3,32 €
4.       Stiahnite si a vypíšte tlačivo, v ktorom sú už vyplnené naše údaje o prijímateľovi

5.       Obe tieto tlačivá je potrebné odovzdať do 30. 04. 2022 buď na riaditeľstvo ZŠ Jakubov alebo na príslušný obvodný daňový úrad/ podľa Vášho bydliska

Ďakujeme.smiley
 

Posledná úprava ( Streda, 09 Marec 2022 10:48 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri