Zamestnanci školy v šk. r. 2023/2024 PDF Tlačiť E-mail
Základná škola, Jakubov:
  a/Vedenie školy:
  •  Mgr. Renáta Chmelová- riaditeľka školy     e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
  •  Mgr. Ivana Kalná - zástupkyňa RŠ             e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
 b/Školský klub detí:
c/Školská jedáleň
  • Kaššová Eva- hlavná kuchárka
  • Borovková Cecília - kuchárka
  • Redenkovičová Zuzana - kuchárka
Pedagogickí zamestnanci:

Odborný zamestnanec: Mgr. Veronika Martincová-Slivková - školský psychológ     e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
Správni zamestnanci:
   Údržba a chod školy:
Dolinajová Oľga - upratovačka, Jablonická Viera - upratovačka, Jablonický Alojz - školník
Ekonómka:
Grieliková Viera
Posledná úprava ( Streda, 22 November 2023 12:17 )