Základná škola Jakubov

Vianočný stolnotenisový turnaj PDF Tlačiť E-mail
altV piatok 9. decembra 2022 sa v telocvični našej základnej školy uskutočnil celoškolský stolnotenisový turnaj žiakov a žiačok 3. – 9. ročníka, ktorý organizovala ZŠ a miestny klub stolného tenisu. Celkovo sa súťaže zúčastnilo 40 chlapcov a 18 dievčat . Turnaj zahájila pani zástupkyňa Mgr. Ivana Kalná. Turnaj prebiehal v dvoch kolách. V prvom kole prebiehal skupinový systém hry a v druhom kole vyraďovací systém.

V kategórii chlapcov sa na treťom mieste umiestnil DRKUŠIČ Samuel, druhé miesto obsadil  ORTH Tomáš a víťazom sa stal HALLA Philip. Cenu útechy v kategórii chlapcov získal CSENTE Kristian.

V kategórií dievčat sa na treťom mieste umiestnila ŽIDKOVÁ Miroslava, druhé miesto obsadila  KUBECOVÁ Tamara a víťazom sa stala MARTINKOVÁ Melissa. Cenu útechy v kategórii dievčat získala ČILJAKOVÁ Hanka.

Ako najlepšia trieda bola vyhodnotená 7.A.

Boli ocenený aj dvaja mladí talentovaní žiaci a to HAJDÍK Adam a Eliška Martincová.

Všetkým účastníkom a účastníčkam stolnotenisového turnaja ďakujeme za účasť a víťazom srdečne gratulujeme! Poďakovanie patrí taktiež všetkým, ktorí sa spolupodieľali na organizácii športového dopoludnia a to najmä vedeniu ZŠ Jakubov, pánu učiteľovi Mgr. Ing.  Petrovi Gajdárovi a športovému klubu stolného tenisu Jakubov.