Základná škola Jakubov

LEGO TURNAJ PDF Tlačiť E-mail
altZŠ Jakubov a tím FLL Jakubovskí roboti pozývajú všetkých na 1.ročník turnaja programovateľných LEGO robotov Záhorácky robot - Ukáž, čo vieš. Turnaj sa uskutoční v piatok 11.októbra.2019  v priestoroch telocvične ZŠ Jakubov. Turnaj bude mať jednu disciplínu - voľnú disciplínu (obdoba Voľnej jazdy na súťaži ISTROBOT). V čase od 9:00 do 10:00 bude hodnotenie odbornou porotou, v čase od 10:00 do 12:00 bude turnaj prístupný verejnosti. Súťažiaci kontaktujte organizátora mailom na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.   najneskôr v pondelok 30.septembra.2019.
Posledná úprava ( Piatok, 27 September 2019 13:45 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri