Základná škola Jakubov

PRE RODIČOV- projekt Family Net- RODINNÝ PAS PDF Tlačiť E-mail
altRodinný pas –je  bezplatná karta zliav na podporu rodín s deťmi do 18 rokov! POZRI STRÁNKU:  www.rodinne-pasy.sk

Projekt „Family Net“ so svojou kartou zliav Rodinný pas je dôležitou stratégiou v rodinnej politike podpory rodín s deťmi.
Tento úspešný koncept sa už osvedčil v Dolnom Rakúsku a v Burgenlande. Rodičia a deti tu profitujú z početných výhod a predností, čo sa prejavuje nielen na spôsobe trávenia voľného času ale aj na stave rodinnej peňaženky. Projekt Family Net vznikol v rámci cezhraničnej spolupráce regiónov Burgenlandu, Dolného Rakúska, Bratislavského a Trnavského samosprávneho kraja na podporu rodín s deťmi do 18 rokov a je financovaný z rozpočtov zúčastnených regiónov a dotácií. BEZPLATNÁ REGISTRÁCIA na webových stránkach www.rodinne-pasy.sk v sekcii „Registrácia“ v on-line formulári. O pripravovaných akciách, podujatiach a novinkách sa dozviete v sekcii „Aktuality“, zoznam poskytovateľov a ich zľavy sú v časti „Zľavy“. Ďalšie informácie na:
Tel.: 034/7743 004 alebo 0905/250 548
Mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
Využívajte výhody karty zliav Rodinný pas už zajtra u vyše 2.000 poskytovateľov!

Informácie o RODINNOM PASE a registračné formuláre nájdete aj na letákoch vo vestibule školy pri jedálni.

Posledná úprava ( Nedeľa, 07 December 2014 20:43 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri