Základná škola Jakubov

ALTÁNOK - nová učebňa aj miesto oddychu PDF Tlačiť E-mail
Spojením finančných prostriedkov z projektu Nadácie Orange a Centra pre filantropiu, školských prostriedkov a prostriedkov Obce Jakubov sme zrealizovali záverečnú fázu úpravy zadného školského dvora postavením altánku pre zážitkové učenie, oddych detí cez veľké prestávky aj pre oddych a zábavu detí z ŠKD. Realizáciu altánku nám sprostredkovala firma s chránenou dielňou, ktorá vyrába certifikované altánky pre detské ihriská. To znamená, že sme pre našu školu vybrali altánok, ktorý spĺňa všetky hygienické normy (ekologický náter) a bezpečnostné normy pre deti a ich činnosti. Altánok už otestovali naši prvostupniari na veľkých prestávkach, aj deti zo školského klubu detí, ktorým slúži ako "domček" pre zábavu aj ochrana pre prudkými slnečnými lúčmi.. Náš altánok postupne plánujeme vylepšovať a využívať ho na rôzne kreatívne činnosti, o ktorých vás budeme samozrejme informovať.

altanok 1
altanok  1 altanok  1
altanok 2
altanok  2 altanok  2


Posledná úprava ( Pondelok, 06 Október 2014 11:43 )
 

IŽK - rodičia

IZK


 

Zverejňovanie dokumentov


Partneri